Proszę mieć na uwadze, że większość informacji na wiki dotyczy poprzedniego roku akademickiego. Aktualizacji można się spodziewać w pierwszych tygodniach października.

DS Alfa

Akademik złożony z 5 połączonych bloków przy ulicy Reymonta, blisko AGH. Organizacyjnie jest to część miasteczka studenckiego, jednak nie leży na jego obszarze. Większość pokoi znajduje się w składach 2x2, z wspólną łazienką i aneksem kuchennym. Część pokoi to tzw. akwaria, w konfiguracji 2+3 z łazienką, małą kuchnią i przedpokojem. Charakterystyczna nazwa wzięła się od szklanych ścian oddzielających skład od klatki schodowej. Akademik głównie zamieszkują studenci wydziału Metali Nieżelaznych oraz Fizyki i Informatyki Stosowanej.

Wejście główne do akademika znajduje się przy bloku 4 od strony Reymonta.

Udogodnienia

W akademiku znajduje się 5 pralni, po jednej dla każdego z bloków, rezerwowane elektronicznie na stronie https://panel.dsnet.agh.edu.pl/

Dla mieszkańców dostępne są również: siłownia, ścianka wspinaczkowa, stół do gry w tenisa stołowego, salka imprezowa, piekarniki, żelazka, odkurzacze, gry planszowe.

Zdjęcia

akademiki/alfa.txt · ostatnio zmienione: 2015/12/03 15:47 przez 192.168.255.52
CC0 1.0 Universal
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0