Wiki zostanie wkrótce wyłączone, zachęcamy do zachowania wartościowych treści.

Fastfoody

<del>Koko Kurka</del> Teraz tam są jakieś burgery

Budka na początku płyt (od strony miasteczka). Dobre ceny, jedzenie srogie (to znaczy zacne). Osobiście nie trafiłem na żadnego "faila", aczkolwiek jest jakiś 1% szansy że coś nie siądzie. Gdy jest zła pogoda czasami się nie otwierają, tak to 12-20 od poniedziałku do piątku. Obsługa jest miła. Polecam także pizze, promocje od 12 do 18 są niesamowite, rozmiarowo ogromne. Jedyną wadą jest to że dowozów już nie ma, bo sprzęt się popsuł.

MADO Kebab w kamienicy na ul. Kawiory 12

Kebab zlokalizowany za Studentmarketem w stronę AGH (nie jest to doner kebab!!!). update 10.2016: Kebs smaczny, babka miła, kebs największy jakiego widziałem, jadło się i jadło i końca nie widać. update listopad 2013: Chyba najlepszy kebs w okolicy, polecam update wrzesień 2016: Chyba najgorszy kebab w okolicy, nie polecam. W środku zapach oleju? smaru? potu?(no właśnie czego), mięso tylko z kurczaka, często niedopieczone, w dodatku nie z piersi tylko z tych "gorszych" części kurczaka. Jeśli jest dużo ludzi to kroi się mięso mimo że jest niedopieczone, w dodatku w mięsie trafiają się ścięgna (jak przy udkach z kurczaka)… Stanowczo odradzam! Niestety, już zamknięty.

(Szybki Kęs) Świat Makaronów

Lewiatan, po prawej stronie od wejścia

http://www.swiatmakaronow.pl/

Serwują bardzo dobre Spaghetti, troszkę taniej niż w Makarunie. Serwują roównież ryż. Nie mają niby w menu sałatek, ale widziałem raz jak ktoś odbierał jedną… Do 2ch dużych porcji dorzucają jakiś gratis (zmienia się co jakiś czas, zwykle napój albo Grzesiek).

Serwują dobrą zupę meksykańską serwowali… chyba mieli na nią zbyt mały popyt, ale była genialna :)

Prócz makaronu mają również zapiekanki i inne rzeczy. Co jakiś czas próbują wprowadzić coś więcej, ale im nie wychodzi :)

Zdjęcie jakby ktoś mógł zaktualizować:

Kebab w Lewiatanie (zamknięte)

Lewiatan, po lewej stronie od wejścia - dobry kebab, zapiekanki itp, kiedyś były lepsze, ale cóż. Ciekawostka: kebab bez mięsa w menu.

Dobry kebab? Mięso doprawiane vegetą i do tego 10 różnych "sałatek" - papryka, ogórki, buraczki, cokolwiek ze słoika - oraz różne niepasujące do siebie sosy to zdecydowanie nie jest dobry kebab. ~Najman Zakmnięty …

Bar Max

SANEPID powinien dawno zamknąć! (Sanepidowi chyba się udało xd)

BędzieszToJadł/Śmiercioburger/Gronkowiec/Syfronet/White Castle/Syfburger/Maxi-Syf/Biała Buda/MaxiBurger/Paśnik/Maks/Szmata/Skurwol - biała budka na ul.Toruńskiej, przy Cyfronecie. Polecana raczej wyłącznie tym, którzy już są lekko wstawieni chociaż zdarza się tam kupić coś dobrego do jedzenia.

Czynne 24h/dobę

FAKTY: Frytki smażone w tym samym oleju co kotlety. Kebab gotowany w garnku. Zapiekanki często zimne.

Jeść tylko na ostre gastro.

Kebab MAX "bez pekinki" jest w miarę jadalny.

Ostatnio kupując Hamburgera Maxa na dwóch dostaliśmy zamiast mięsa parówkę do środka.

https://www.facebook.com/barmaxkrakow polecam ich profil na fb, zdjęcia oddają poziom serwowanych potraw ;) tzn. te które widać, że są zrobione przez założyciela profilu, a nie ściągnięte z neta.

Valentino (dawna Kanapa), obecnie Luna

Budryka 5, mały kebab pod akademikiem DS11 Bonus.

Bar Kanapa

<del>Czynne??: Pon-Sob 11:00 - 3:00
tel.  126174182
przy zamówieniu powyżej 20zł dowóz na terenie miasteczka gratis

http://www.barkanapa.pl/2105/

W stosunku do Valentino dania bardzo podrożały: - zestawy obiadowe: 11 (stripsy) - 18 zł - kebab: 11-13 zł - kebab z frytkami: 15-20 zł Najtańsze są kanapki a'la panini za 8 zł i porcje Junior za 10-11 zł

Mimo to naprawdę warto przyjść do tej knajpy - poziom porównywalny z Lailą, ale kebaby są znacznie łagodniejsze Można płacić kartą.</del>

Makarun + Czerwona budka z burgerami

Budka z makaronami na kawiorach, przy betonowej drodze na miasteczko.

Zamknięta budka Makarun

http://makarun.pl/

Ma wielu zwolenników i jest dość tania, ale czuć wyraźnie, że to sosy "ze słoika".

Godziny otwarcia:

Pon.-Sob.: 10:00 - 01:00 Niedziela: 10:00 - 00:00

Szwagier

2019: Teraz jest też obok przystanku Miasteczko Studenckie AGH w dawnym miejscu "Greka" ;(

http://uszwagra.com.pl/

Jedzenie na dowóz: * 12 626 50 15 * 510 575 013

Poszli po jakości, chamska obsługa, mięso stare i żylaste, bardzo często przypieczone. Zalecane tylko w przypadkach ostrego gastro. Nie to co kiedyś…

Update, marzec 2013: Mają nowe mięso. Ogółem: jeżeli trafisz, kupisz dobre żarcie którym porządnie się najesz, a co trafisz zależy od wszystkiego (pora dnia, kto obsługuje). Na ich stronie można poczytać komentarze (głównie negatywne).

Update2, listopad 2013: ostatnio natrafiłem się na straszliwie przesoloną wołowinę, miałem uczucie jakby leżała z solance. Odradzam, coraz więcej negatywnych komentarzy słyszę o nich.

Zalogowany jako: 3.236.122.9 (3.236.122.9)
jedzenie/fastfood.txt · ostatnio zmienione: 2019/05/30 21:03 przez 192.168.136.242
CC0 1.0 Universal
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0