Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
Nowa wersja
Poprzednia wersja
miasteczko:kwaterowanie [2017/02/27 19:31]
149.156.124.20 [Zmiana akademika]
miasteczko:kwaterowanie [2017/10/08 16:12] (aktualna)
192.168.98.33 [F.A.Q.]
Linia 64: Linia 64:
  
 Końcem czerwca w akademikach odbywa się rezerwacja pokoi na przyszły rok akademicki. Realizowana jest przez Radę Mieszkańców,​ w ustalony przez nich sposób. Zwykle wygląda to tak, że w ciągu 3 dni, wieczorami, rezerwacji dokonywać mogą: Końcem czerwca w akademikach odbywa się rezerwacja pokoi na przyszły rok akademicki. Realizowana jest przez Radę Mieszkańców,​ w ustalony przez nich sposób. Zwykle wygląda to tak, że w ciągu 3 dni, wieczorami, rezerwacji dokonywać mogą:
-  * w pierwszy dzień ​osoby które zostają w swoich pokojach, i osoby które zasłużyły się dla akademika otrzymując pierwszeństwo rezerwacji+  * osoby które zostają w swoich pokojach ​(rezerwacje drogą elektroniczną w panelu) 
 +  * w pierwszy dzień ​osoby które zasłużyły się dla akademika otrzymując pierwszeństwo rezerwacji
   * w drugi dzień osoby z obecnego 3 i 4 roku   * w drugi dzień osoby z obecnego 3 i 4 roku
   * w trzeci dzień studenci obecnego 1 i 2 roku   * w trzeci dzień studenci obecnego 1 i 2 roku
  
-Zgodnie z ustalonymi zasadami, studenci 1 i 2 roku nie mają prawa rezerwować miejsc w dwójkach, jeśli w akademiku dostępne są pokoje trzyosobowe. ​Rezerwować mogą **wyłącznie** osoby już mieszkające w danym akademiku. +Zgodnie z ustalonymi zasadami, studenci 1 i 2 roku nie mają prawa rezerwować miejsc w dwójkach, jeśli w akademiku dostępne są pokoje trzyosobowe.
 ===== F.A.Q. ===== ===== F.A.Q. =====
   * **Czy można mieszkać w akademiku, będąc parą?** Zgody na wspólne zamieszkanie wydawane są w przypadku ślubu. W innych przypadkach sprawy rozpatrywane są indywidualnie po złożeniu wniosku z uzasadnieniem do sekretariatu. ​   * **Czy można mieszkać w akademiku, będąc parą?** Zgody na wspólne zamieszkanie wydawane są w przypadku ślubu. W innych przypadkach sprawy rozpatrywane są indywidualnie po złożeniu wniosku z uzasadnieniem do sekretariatu. ​
Linia 79: Linia 79:
   * **Czy w szafach w akademikach są na wyposażeniu wieszaki ?** Nie.   * **Czy w szafach w akademikach są na wyposażeniu wieszaki ?** Nie.
  
-  * **Jakie warunki należy spełnić aby dostać pokój w akademiku ?** Krótko: duża odległość ​i niski dochód. W znacznie większym stopniu dochód.+  * **Jakie warunki należy spełnić aby dostać pokój w akademiku ?** Krótko: duża odległość.
  
   * **(1 rok) Mogę się tylko zakwaterować w ds (np. jeszcze we wrześniu) żeby zarezerwować miejsce i wrócić do domu? Muszę płacić za te kilka dni skoro i tak tam nie będę siedział(a)** Można tak zrobić, natomiast trzeba zapłacić za wszystkie dni od dnia zakwaterowania - bez względu czy fizycznie jesteś w pokoju.   * **(1 rok) Mogę się tylko zakwaterować w ds (np. jeszcze we wrześniu) żeby zarezerwować miejsce i wrócić do domu? Muszę płacić za te kilka dni skoro i tak tam nie będę siedział(a)** Można tak zrobić, natomiast trzeba zapłacić za wszystkie dni od dnia zakwaterowania - bez względu czy fizycznie jesteś w pokoju.
miasteczko/kwaterowanie.1488220263.txt.gz · ostatnio zmienione: 2017/02/27 19:31 przez 149.156.124.20
CC0 1.0 Universal
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0